Úno 272015
 

Různých půjček je dnes na trhu tak velké množství, že téměř každý má možnost nějakou získat – ať už jde o zaměstnaného člověka, podnikatele, důchodce, maminku na mateřské dovolené, studenta nebo nezaměstnanou osobu. Zvláště nebankovní společnosti mají podmínky velmi mírné a často půjčují téměř každému, kdo splňuje základní požadavek, kterým je věk 18 let. Mezi podmínkami jednotlivých půjček jsou ale velké rozdíly a to především u poplatků a úrokových sazeb. V tomto článku se blíže podíváme na půjčky, u nichž není třeba dokládat příjem a představíme si specializované stránky, nabízející přehledné srovnání jednotlivých úvěrů.

 

Půjčky bez doložení příjmu 

Cool PůjčkyK nejvyhledávanějším půjčkám už dlouhodobě patří půjčky bez doložení příjmu. Tento typ úvěrů nabízejí zejména nebankovní společnosti a lidé, kteří si o tento typ půjčky požádají, tak nepotřebují doklady od svého zaměstnavatele, případně ani nemusejí mít trvalý příjem. Často se jedná spíše o menší půjčky v řádu několika tisíc a obvykle jde o pouze o krátkodobé úvěry se splatností do jednoho měsíce. Bez doložení příjmu ale půjčují např. i banky, a to svým klientům, kteří u nich mají delší dobu účet, na který jim chodí výplata. Přehledné srovnání půjček bez doložení příjmu najdete na stránkách CoolPůjčky.cz, na kterých si o úvěr můžete rovnou podat žádost.

 

Tesco půjčky bez doložení příjmů 

Jednou ze společností, která půjčky bez doložení příjmu poskytuje, je známý řetězec prodejen Tesco. Ten kromě prodeje zboží nebo provozování virtuálního mobilního operátora nabízí také finanční služby a to ve spolupráci se společností Home Credit. Tesco poskytuje bezúčelové půjčky od 20 000 Kč až do 500 000 Kč a kromě obchodů tohoto řetězce si žádost můžete podat i telefonicky nebo jednoduše online. Pokud Vás zajímá podrobnější recenze na Tesco půjčku bez doložení příjmu, naleznete ji na stránce Vyhodnaky.cz, jež přináší recenze bankovních i nebankovních půjček.

 

CoolPůjčky.cz 

Cool PůjčkyZjistit, které půjčky jsou prostě cool a opravdu se vyplatí, Vám pomůže specializovaný finanční portál CoolPůjčky.cz. Ten nabízí více než šest desítek podrobných recenzí na nebankovní a bankovní půjčky a nabízí tak velké srovnání jednotlivých nabídek. Coolpůjčky.cz Vám pomohou vybrat si ideální půjčku, jež bude plně vyhovovat Vašim potřebám, a zároveň díky nim budete mít jistotu, že půjčka, o kterou jste si požádali je seriózní, a nejedná se o podvod. Vedle klasických úvěrů nabízí portál Coolpůjčky.cz také srovnání konsolidací půjček – to je vhodné především pro ty, kteří mají více půjček a rádi by ušetřili na svých měsíčních splátkách.

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>