Úno 262015
 

Také patříte mezi lidi kterým občas nestačí peníze do výplaty? Stejně jako mnoha lidem možná i vám občas dojdou peníze několik dní předtím než od zaměstnavatele přijde výplata. Co si v takové situaci počít? Možná jste se již setkali s nabídkou finanční společnosti Zaplo a ptáte se, mohu této nebankovní společnosti věřit? Nejedná se v případě půjčky Zaplo o nějaký podvod? V dnešní době je nutné být opatrný, zejména co se financí týká. Ale zrovna v tomto případě se bát nemusíte, u Zaplo se o žádný podvod nejedná. Zaplo Finance je důvěryhodný nebankovní věřitel, který je součástí finanční skupiny 4Finance. Zaplo nabízí  nebankovní půjčky klientům v mnoha zemích západní i východní Evropy. Veškeré podmínky půjček jsou transparentní a férové a jsou v souladu s právním řádem ČR. Po zevrubném prozkoumání obchodních podmínek lze říci že veškeré parametry jsou v souladu s dobrými mravy a všechny údaje které potřebujeme pro zhodnocení výhodnosti půjčky jsou velmi transparentně a jasně popsány. O společnosti Zaplo Finance je známo že prosazuje politiku zodpovědného úvěrování. Co si pod tím představit? Znamená to, že jejich produkty jsou nabízeny s důrazem na co největší transparentnost a také to značí že neposkytují půjčky zadluženým lidem. Sjednání půjčky je velice jednoduché a rychlé. Prostřednictvím internetovách stránek můžete o půjčku jedoduše požádat v kteroukoli denní dobu.

Kolik peněz si můžete půjčit?

Jelikož se jedná o krátkodobou půjčku, která patří mezi takzvané půjčky před výplatou, můžeme si půjčit od 500 Kč až do 12500 Kč. s dobou splatnosti až do 30 dnů. Pokud si však půjčujete poprvé, můžete si půjčit maximálně 5000 Kč což se sice může zdát málo, ale na druhou stranu je tato první půjčka zcela bezúročná. To značí že po smluvené době splatnosti vrátíte pouze tolik peněz, kolik jste si půjčili, ani o korunu více. A to se rozhodně vyplatí.

Jaké mají s online půjčkou Zaplo zkušenosti jejich klienti?

Potřeboval jsem zaplatit 4500 Kč které mi chyběly týden před výplatou. Slyšel jsem o půjčce Zaplo že je napoprvé bez úroků a měl jsem strach že jde o nějaký podvod. Že mi jako místo toho naúčtují nějaké poplatky. Ale přesvědčil jsem se o skutečně férovém a vstřícném jednání společnosti  a opravdu jsem na konci období splatnosti vrátil jen tolik kolik jsem si vypůjčil. Za mě jednoznačně palec nahoru.

Martin, Přerov

Služeb této nebankovní půjčky využívám pravidelně. V minulosti jsem několikrát naletěla na nepoctivé praktiky a měla jsem strach z půjčkového podvodu, ale poctivé jednání ze strany ZAPLO mne přesvědčilo že se není čeho bát. Od té doby si půjčuju pravidelně a vždy vše proběhne naprosto v pohodě.

Ivana, Brno

Je Zaplo půjčka podvod?

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>