Led 192015
 

Lidé s tuzemským státním občanstvím často nemají žádný problém získat požadované finance. Naopak trochu komplikované to mohou mít cizí státní příslušníci. Ne však nezbytně, jelikož i oni mohou na půjčku dosáhnout. Dnes platí, že půjčky pro cizince mohou být poskytovány nejenom u bank, ale také u nebankovních společností. Každý tak má možnost vybrat si konkrétní subjekt, a to hlavně podle podmínek, které nabízí. Ty rozhodující jsou úroky, škála částek k poskytnutí, ale stejně tak i lhůta splatností nebo rychlost samotného vyřízení.

Ti s trvalým pobytem mají vyhráno

Nejlépe jsou na tom cizinci, kteří mají na našem území trvalý pobyt a zdržují se zde skutečně delší dobu. U nich mají banky i nebankovní společnosti jistotu, že pravděpodobně neodcestují zpět do svého domova. V takovém případě na ně bývá pohlíženo podobně jako na tuzemského žadatele a půjčky pro cizince jim jsou poskytnuty poměrně rychle a snadno. Samozřejmě drobné komplikace mohou mít cizinci, kteří jsou tu pouze krátkodobě. I zde ale platí, že hlavně u nebankovních společností nemusí mít zase až tak velké problémy. Stačí projít rozhodovacím procesem a následně jsou peníze poskytnuty.

Půjčka pro cizince – hotově i na účet

Cizinci, kteří se získání půjčky nemají problém, logicky mohou využívat všech možností, jako tuzemští žadatelé. Jsou pro ně připraveny jak půjčky, které jsou zasílány přímo na bankovní účet, tak i nebankovní půjčky, u kterých není problém získat peníze v hotovosti. U většiny z nich lze navíc vše vyřídit z pohodlí domova. A to buď kompletně online, například u mikropůjček, tedy půjček před výplatou, nebo s možností návštěvy obchodního zástupce. V obojím dominuje nebankovní sektor.

Naopak v oblasti bankovnictví stále platí to, že je třeba navštívit konkrétní banku, tedy její pobočku. Na druhou stranu zde může mít cizinec výhodu bankovního účtu s dostatečnými obraty. I to může hrát v jeho prospěch, a to hlavně při posuzování toho, zda má na peníze nárok. V mnoha případech obraty plně stačí k tomu, aby nemusel dokládat svůj konkrétní příjem.

Peníze na cokoliv i ke konkrétnímu účelu

Stejně jako nabídka konkrétních poskytovatelů, je hojná i nabídka konkrétních nebankovních půjček pro cizince. A to jak zmíněných hotovostních, tak i bezhotovostních. Nejvíce jsou samozřejmě zastoupené neúčelové půjčky pro cizince, kdy lze peníze využít úplně na cokoliv, bez nutnosti konkrétního dokládání využití. Stejně tak je ale možné sáhnout po půjčkách účelových. V takovém případě se může jednat o půjčky na rekonstrukci, na koupi určitého spotřebiče, nebo třeba na financování nemovitosti.

Patříte-li i vy mezi cizince, není třeba se obávat toho, že by vám na českém trhu byla půjčka zapovězena. Ačkoliv to může vypadat složitěji, vzhledem k množství poskytovatelů a celkové konkurenci a boji o každého klienta lze požadované peníze získat téměř stoprocentně. Ať už u banky, nebankovní společnosti nebo soukromé osoby.

Půjčka pro cizince

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>