Dub 232015
 

Být nezaměstnaný je pro většinu lidí noční můra. Peněz je málo ale náklady na život jsou stále vyšší. Pokud však náhle potřebujete peníze navíc, například na opravu pračky nebo ledničky, nastává problém. Jako nezaměstnaný pravděpodobně se žádostí o půjčku neuspějete. Jedinou možností která v podobném případě zbývá, je obrátit se na některou z firem nabízejících nebankovní půjčky pro osoby bez příjmu. Tyto krátkodobé půjčky pro nezaměstnané ale i pro statní osoby bez příjmu, jako jsou důchodci, studenti a ženy na mateřské jsou dlouhodobě velmi oblíbeným postupem, jak si bez průtahů, spolehlivě a hlavně bez rizika vypůjčit potřebnou částku. A to dokonce i v případě, že již nějakou jinou půjčku splácíte, nebo jste dokonce v registru dlužníků. Pro žadatele bez příjmu, kteří navíc získali záznam v úvěrovém registru, je potom taková nebankovní peněžní půjčka bez příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků jedinou možností jak získat potřebný finanční obnos. Bohužel tyto výhody zadarmo a úvěrové firmy, které tyto typy půjček nabízejí, si od úvěrovaného nechají za podobnou možnost zaplatit citelně navýšeným úrokem.

Online půjčka pro osoby bez příjmu

Na získání půjčky pro osoby bez příjmu není nic složitého. Vše je možné obstarat úplně jednoduše použitím počítače a telefonu. A jakým způsobem celá transakce funguje? Úplně prostě. Když se zajímáte o nebankovní úvěr, postačí jen vybrat si z nepřeberné nabídky poskytovatelů půjček a podat si žádost o půjčku vypsáním jednoduchého dotazníku. Daný poskytovatel by Vás měl poté zpětně kontaktovat a domluví s Vámi konkrétní požadavky. Po schválení půjčky již nic nebrání tomu aby byly peníze okamžitě odeslány na váš účet.

Jsou nebankovní půjčky bez rizika?

Zní to všechno příliš krásně, v čem je tedy háček? Drobnější nevýhodou může být že nebývá snadné se v produktech všech nebankovních společností a především jejich podmínkách vyznat a úrok bývá všeobecně o něco větší. Navíc ne všechny nebankovní firmy postupují na rovinu. Jedno z nejobávanějších rizik nebankovních půjček je to, že můžete velice snadno sednout na lep různým šejdířům. Podvodných firem je obvykle velice malé množství, i přesto byste si měli dát pozor. Vždy si pečlivě přečtěte smlouvu než ji podepíšete a nikdy neplaťte žádné poplatky předem.

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>