Zář 072015
 

Máte problémy s vaší výplatou? Nebo jste snad v situaci, kdy se objevil nečekaný výdaj a vy ho nemáte z čeho zaplatit? Ať už je vaše situace jakákoliv, existuje jedno řešení. Tím je půjčka 5000. Tedy úvěrový produkt ze segmentu mikropůjček. Přemýšlíte-li nad tím, že ho využijete, budou se vám hodit informace o několika možnostech, které v tomto směru existují. Pojďme si je společně zmapovat a podívat se na to, s jakým poskytovatelem neuděláte chybu.

Oblíbená půjčka 5000 je dostupná třeba u Ferratum

Tohoto poskytovatele rozhodně není třeba nijak zvlášť představovat. Dnes patří mezi jednu z nejznámějších společností v tomto segmentu. Byla také jednou z prvních, která začala tento typ úvěrových produktů aktivně poskytovat. Dnes přichází hlavně s celou řadou jistot, kam se řadí jednoduché vyřízení půjčky, stejně jako sjednání online. Ferratum je dnes  skutečným buldozerem ve světě nebankovních půjček. Díky tomu jako žadatelé nemusíte:

  • Dokládat příjem
  • Bát se prověřování registrů
  • Bát se prověřování vaší aktuální bonity

Potěší ale i možnost vzít si peníze nejenom na klasických 30 dní, jelikož získat lze požadovanou pětitisícovou sumu i na dobu celých 45 kalendářních dní. Nechybí však možnost posunutí termínu.

Známým poskytovatelem je také CreditON

Ani tento poskytovatel rozhodně nezklame tím, co může svým žadatelům nabídnout konkrétně. Budeme-li objektivní, i zde hraje hlavní roli rychlost a jednoduchost. Online žádost, online vyřízení a využití půjčky na cokoliv. To jsou hlavní pozitiva, která se k této společnosti vážou. Zde je však půjčka 5000 dostupná na kratší dobu splatnosti, konkrétně potom na dobu celých třiceti dní.

Co nechybí, to je možnost prodloužení. V rámci charakteristiky tohoto poskytovatele musíme být konkrétní a zmínit i to, že patří mezi takové, kteří dokážou půjčit i podstatně vyšší sumu. Tou nejvyšší je celých 20 000 korun českých.

Poskytovatel Zaplo je poměrně rozporuplný

Taktéž prověřená, známá a rozhodně využívaná společnost. Bohužel je s ní spojeno jak několik negativ, tak i několik pozitiv. Začneme-kli tím horším, je třeba se připravit na nutnost korunového registračního poplatku. Ten je nezbytný pro ověření vašeho bankovního účtu. Aby mohla být ověřena i vaše osoba, je třeba zaslat také naskenovaný doklad totožnosti třeba na emailovou adresu. To jsou ty hlavní nevýhody tohoto poskytovatele.

Nyní už pojďme k výhodám. Zde začneme těmi nejdůležitějšími, kam patří online vyřízení bez dokládání příjmů, stejně jako sem patří i jednoduchý proces žádosti. Dobrou volbou je půjčka 5000 ve chvíli, kdy chcete ušetřit. Zaplo je spojeno s možností první půjčky zcela zdarma. O té se píše i na samotném webu: „Největší výhodou je však možnost získat peníze zdarma – tedy bez poplatku a úroku. Takový benefit vám ale už neposkytne každá společnost. Mezi ty, kde to funguje, patří například půjčka Zaplo, hledáte-li kvalitu, transparentní a jasně dané podmínky a férové jednání.“

U koho je nejlepší půjčka 5000?

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>